De-a lungul anilor, casele românilor au fost cuprinse de râsete și voie bună datorită întâmplărilor memorabile din "Las Fierbinți". Serialul-fenomen a reușit să aducă publicului momente de relaxare și distracție, oferindu-le șansa de a evada din grijile cotidiene și de a se bucura alături de personajele lor favorite. În 2025, Serialul de comedie "Las Fierbinți" revine cu cel de-al 26-lea sezon. Premiera are loc marți, 11 februarie, de la 20:30, pe VOYO și la PRO TV.
Ecaterina Ladin: "E incredibil să vedem cum poveștile noastre au ajuns să facă parte din viața de zi cu zi a oamenilor"
Barul lui Bobiță – locul unde se leagă planuri trăsnite, casa mereu în construcție a lui Celentano, primăria lui Vasile – centrul deciziilor "importante", și taxiul lui Nicu Rață – martor al celor mai neașteptate întâmplări, au devenit repere familiare și îndrăgite de fanii serialului, de-a lungul timpului. "Las Fierbinți" revine din februarie 2025 cu un nou sezon plin de umor autentic, situații neașteptate și personaje care continuă să cucerească inimile telespectatorilor.
"E incredibil să vedem cum poveștile noastre au ajuns să facă parte din viața de zi cu zi a oamenilor și cum milioane de români se uită la pățaniile pe care personajele le trăiesc. De ani de zile, "Las Fierbinți" este cel mai urmărit, cel mai iubit serial din România, iar pentru asta le mulțumim tuturor celor care, indiferent de câte sezoane au trecut, ne primesc în casele lor. În acest sezon, vă promit că o să râdeți cu mai multă poftă și o să vă bucurați și mai tare de personajele voastre îndrăgite", mărturisește Ecaterina Ladin.
După 13 ani și 25 de sezoane, ce i-au transformat pe Bobiță, Celentano, Dalida, Firicel, Robi sau Dorel în cele mai îndrăgite personaje dintr-un serial de comedie, "Las Fierbinți" promite să livreze în continuare. Sezonul 26 începe marți, 11 februarie.




















































