După Florin Dumitrescu și Ana Morodan, locul celui de-al patrulea jurat iUmor va fi ocupat de Răzvan Exarhu. Din promo-ul publicat de Antena 1 observăm că producătorii emisiunii i-au pregătit lui Exarhu un show care să-l pună în dificultate și, eventual, să-l lase chiar fără cuvinte.
"Știu că nivelul emisiunii este foarte jos, dar sunt din Brăila, deci am un pic de experiență", spune Exarhu într-un testimonial, înainte de a piept cu momentele concurenților.
Ce momente va trebui să jurizeze Răzvan Exarhu la iUmor
Amendat de CNA în 2017 pentru momentul stripper-ului Brent Ray Fraser, postul Antena 1 recidivează. În teaser-ul emisiunii de pe 6 martie vedem un moment similar. Un bărbat care face striptease și pictează cu organul genital stârnește din nou râsete și sprâncene ridicate în platoul iUmor. Concurentul pare să fie același Brent Ray Fraser, Cheloo exclamând: "A mai slăbit". Dezarmat, Exarhu îngână un "Doamne, sfinte!", reacția lui fiind, desigur, trunchiată, pentru a păstra suspansul.
Pe scenă va urca și Miss Caracal, simpla ei prezență fiind suficientă pentru a-i face pe jurați să se distreze, iar momentul de stand-up este oferit de Dan Frînculescu, cunoscut pentru roast-urile sale acide.
Cunoscut și pentru talentul său de bucătar, Răzvan Exarhu va fi roast-uit de colegul de breaslă Adi Hădean. Nu vor lipsi nici impresiile colegilor din actualul domeniu de activitate. Omul de radio Vlad Craioveanu îl ironizează și el pe Exarhu, enumerând în discursul său câteva eșecuri ale prezentatorului de la Rock FM.
VIDEO Promo: Răzvan Exarhu este al 4-lea jurat la iUmor, în ediția de pe 6 martie 2022
Printre invitații celui de-al 12-lea sezon iUmor s-a numărat și Toma Alexandru. Acesta a participat la emisiunea ce l-a avut jurat pe chef Florin Dumitrescu.
Toma a povestit despre peripețiile sale la poliție și scenariul pe care și l-a imaginat atunci când și-a găsit mașina zgâriată. Momentul său de stand-up a ajuns în YouTube Trending.