Nicole Scherzinger a lansat clipul piesei Wet, cel de-al patrulea single extras de pe albumulKiller Love.
În videoclip, fosta membră Pussycat Dolls îşi expune ca de obicei formele foarte sexy dansând provocator. Clipul a fost filmat într-o zi, datorită programului foarte încărcat pe care cântăreaţa îl are cu X Factor.
Vezi mai jos videoclipul piesei "Wet", cel mai recent single marca Nicole Scherzinger!
Liam Payne apare în trailerul emisiunii muzicale "Building the Band" de pe Netflix - VIDEO
Netflix a lansat trailerul oficial pentru "Building the Band", un nou reality show muzical care aduce în prim-plan artiști aspiranți și vedete consacrate. În secvențe apare și regretatul Liam Payne, muzician și fost membru al trupei One Direction.
"Building the Band" aduce în prim-plan 50 de muzicieni care trebuie să-și formeze propriile trupe fără să se vadă, ascultând candidatul din cabine individuale. Se bazează exclusiv pe chimie muzicală, conexiune, compatibilitate și talent. Numai după ce trupele sunt formate, concurenții se vor întâlni față în față. În această etapă a emisiunii vor juca un rol important imaginea și stilul personal, coregrafiile și alte elemente ce duc la închegarea unui adevărat supergrup muzical.
Nicole Scherzinger (The Pussycat Dolls) este mentorul și juratul principal al show-ului, iar alături de ea, în episoadele deja filmate, apar Kelly Rowland (Destiny’s Child) și Liam Payne. Show-ul este prezentat de AJ McLean, membru al trupei Backstreet Boys. Producătorii emisunii au decis, împreună cu familia lui Payne, să nu excludă contribuția sa la proiect, ci dimpotrivă, să îi onoreze memoria prin difuzarea materialului în care apare. Artistul s-a stins din viață în octombrie 2024, când a căzut de la balconul unui hotel din Buenos Aires.
Formatul "Building the Band" promite o combinație de interpretări live spectaculoase, tensiuni între concurenți și un obiectiv comun: formarea unei trupe de succes. Show-ul este produs de Remarkable Entertainment și Banijay UK, iar primele episoade vor fi difuzate pe Netflix în trei valuri: 9 iulie (4 episoade), 16 iulie (3 episoade) și 23 iulie (3 episoade).
"<<Building the Band>>" reunește cântăreți talentați pentru un spectacol-competiție cu adevărat unic, în care construirea trupei perfecte ține de chimie. Cântăreții dețin controlul deplin în timp ce încearcă să-și formeze propriile trupe din cabine de sunet individuale, unde nu îi pot vedea pe ceilalți artiști. Tot ce le trebuie pentru a continua este compatibilitate muzicală, conexiune, chimie și talent brut. Ce se va întâmpla când trupele se vor întâlni în sfârșit față în față și aspectul fizic, coregrafia, etica muncii și stilul vor intra în joc? Cu interpretări incredibile, tensiuni captivante și un singur obiectiv important - să găsească următoarea trupă muzicală de succes - scena este pregătită pentru o experiență de neuitat", sună descrierea oficială a emisiunii "Building the Band".